آنچه در این مطلب می‌خوانید

ختنه مردها امروزه در کره جنوبی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و مطالعات محققین را به آمار شگفت انگیزی از انجام این جراحی رسانده است. مطمئنا مردم این کشور توسعه یافته از فواید پزشکی ختنه آگاهی یافته اند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

علل ختنه مردها در کره جنوبی چیست؟

هدف از این مطالعه بررسی نرخ بالای ختنه در کره جنوبی و علت افزایش چشمگیر آن در کوتاه مدت، از زمان معرفی آن بود. بنابراین از ژانویه سال 2000 تا دسامبر گزارش شده است که ختنه مردها کره ای یا والدین شان، بین سنین 0 تا 92 سال انجام شده است.

با انجام ختنه مردها در این کشور تاثیرات مثبتی بر زندگی جنسی آنان مشاهده گردید. علاوه براین 26 پزشک معالج، پرسشنامه ای در این باره و در رابطه با مبحث ختنه و فیموز تهیه کرده بودند که از مردان خواسته شد به آنان پاسخ دهند تا نتیجه مستندی از این تحقیق حاصل شود.

نتیجه تحقیق از ختنه مردها کره‌ای چه بود؟

در ادامه نتیجه حاصل از تحقیق را مطالعه خواهید نمود:

  • در حال حاضر ختنه نرخش در پسران دبیرستانی بالای 90 درصد و در آن هایی که زیر 70 سال می باشند، 10 درصد است.
  • نرخ ختنه مردها در سال 1945 یک دهم درصد بوده.
  • زمانی که میزان میانگین آن به بالای کل این جمعیت رسید، نرخ ختنه حاضر در کره 60 درصد شده است.
  • این نرخ تعیین می کند که تعداد افردا ختنه شده با پسران ختنه شده موقع تولد یکی است.
  • با این حال ختنه  در کره جنوبی به طور بالقوه ای تحت تاثیر فرهنگ امریکا می باشد، هرگز به طور غالب در نوزادان نبوده.
  • سن ختنه کاهش یافته و پسرانی که ختنه می شوند 12 ساله هستند.
  • از آن هایی که ختنه شدند مدت طولانی بعدش که رابطه جنسی داشتند، 80 درصد گزارش داده بودند که در وضعیت رابطه جنسی شان تغییرات چشمگیری دیده شده است.
  • در واقع یکی از نتایج ختنه مردها بهبود در رابطه جنسی بوده است.
  • در پزشکانی که پرسشنامه تهیه کرده بودند، 41 درصد ختنه شدند، اما برخلاف امریکا، متخصصین زنان و زایمان و متخصصین اطفال به ندرت چنین کاری را انجام دادند.
  • از بین پزشکان، دانش اولیه در رابطه با ختنه و فیموز، معمولا به ندرت دیده شده، صرف نظر از نرخ بالایی که ختنه کرده بودند، یا نکرده بودند.

نتیجه نهایی

کره جنوبی یک تاریخچه غیر معمول در رابطه با ختنه مردها دارد. تصورات غلط و قدیمی در مورد ختنه و عدم آگاهی، و اطلاع پزشکان به مردم درباره فیموز، به نظر می رسد عاملی برای نرخ بالای ختنه در این کشور باشد.

3.8/5 - (6 امتیاز)

قابل توجه مراجعین محترم

در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با تلفن‌های کلینیک ختنه نوزادان تهران می‌توانید در تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام پیام خود را ارسال نمایید. برای ارسال پیام روی پیام رسان مورد نظر کلیک نمایید.

advanced divider

پربازدیدترین نوشته‌ها

advanced divider
advanced divider

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

اشتراک اين مطلب در شبكه های اجتماعی