بهترین کلینیک ختنه تهران-دکتر ختنه
آنچه در این مطلب می‌خوانید

بهترین کلینیک ختنه کجاست؟ چه مشخصاتی دارد؟ چگونه می‌توانیم به یک پزشک برای ختنه فرزندمان اعتماد کنیم؟ این‌ها سوالاتی است که ذهن هر پدر و مادری قبل از ختنه نوزاد پسرشان را درگیر می‌کند. در این مطلب در این خصوص توضیح می‌دهیم.

آیا در خصوص ختنه نوزاد خود شک دارید؟

قبل از معرفی و بررسی مشخصات بهترین کلینیک ختنه باید در مورد تردید والدین در خصوص ختنه صحبت کنیم. در عصر حاضر، اهمیت انجام ختنه برای نوزادان پسر کاملا واضح و روشن است و همچنین با دلایل متعددی از نظر پزشکی و بهداشتی اثبات گردیده است. پدران و مادران نیز به خوبی به اهمیت این اقدام مهم و کلیدی واقف هستند و آگاهی کامل دارند.

اما هنوز هم در بین والدین ممکن است مواردی وجود داشته باشد که نسبت به انجام عمل ختنه برای نوزاد پسر خود دچار شک و تردید باشند یا بخواهند انجام آن را به زمان دیگری موکول نمایند. باید بگوییم اگر شما هم جزء این دسته از والدین هستید، حتما مطالب آموزشی وبسایت کلینیک ختنه نوزادان تهران را مطالعه کنید تا بتوانید بهتر در مورد انجام این مسأله تصمیم گیری نمایید. بی تردید با مطالعه این مباحث آموزشی به این نتیجه خواهید رسید که ختنه نوزاد پسر خود را تا قبل از سن شش ماهگی نوزاد انجام دهید و انجام آن را به آینده موکول نکنید.

بهترین کلینیک ختنه چه مشخصاتی دارد؟

حضور پزشکان مجرب

در واقع اکثر پزشکان قادر به انجام ختنه هستند چرا که در طول تحصیل دوره پزشکی عمومی خود، آموزش های لازم در این زمینه را فرامی گیرند. اما در بین پزشکان با تخصص های مختلف، بهترین حالت این است که ختنه توسط متخصص اطفال که مهارت و تجربه کافی در زمینه ختنه داشته باشد، انجام گردد. بنابراین تنها در این صورت است که ختنه نوزاد شما با یک نتیجه کاملا رضایت بخش و با کمترین عوارض همراه خواهد بود.

استفاده از تجهیزات مناسب در بهترین کلینیک ختنه

استریل بودن وسایل مورد استفاده برای ختنه یکی دیگر از فاکتورهای مهم است که یک کلینیک ختنه خوب باید این ویژگی را داشته باشد. باید خاطر نشان کرد که در این مرکز تمامی وسایل و ابزار پزشکی مورد استفاده برای ختنه نوزادان کاملا ضد عفونی شده و استریل هستند. فرآیند استریل کردن این وسایل و ابزار با دستگاه های مختلف استریلیزاسیون از جمله اتوکلاو صورت می گیرد. عمل ختنه نیز در محیطی کاملا بهداشتی و تمیز به دور از آلودگی انجام می شود.

استریل بودن وسایل مورد استفاده برای ختنه یکی دیگر از فاکتور های مهم است
استریل بودن وسایل مورد استفاده برای ختنه یکی دیگر از فاکتور های مهم است

بهترین کلینیک ختنه تهران

در کلینیک ختنه نوزادان تهران که از نظر بسیاری از مراجعین بهترین کلینیک ختنه به شمار می‌رود، ختنه نوزادان تا قبل از شش ماهگی توسط دکتر امیربهتاش امیری متخصص اطفال با بیش از سالها تجربه موفق در این زمینه انجام می گردد. همچنین این کلینیک دارای پرسنل ماهر و آموزش دیده هستند که اطمینان خاطر والدین را دو چندان خواهد نمود. روش مورد استفاده در این مرکز، متد پلاستیبل یا حلقه پلاستیکی است که یک روش نوین محسوب می شود و توسط وزارت بهداشت کشور ایران و همچنین آکادمی های اطفال مختلف به عنوان روش ارجح توصیه شده است.

سخن آخر

در پایان و به عنوان جمع بندی اشاره کرد که برای ختنه فرزند دلبندتان بهترین کلینیک ختنه را پیدا کنید. به هر شخصی برای انجام ختنه نوزاد خود اطمینان نکنید. حتما مطمئن شوید که ختنه توسط پزشک ماهر و با سابقه انجام گردد. باید خاطر نشان کرد که اگر ختنه توسط افراد فاقد صلاحیت انجام گردد ممکن است منجر به بروز آسیب های جدی در نوزاد گردد از جمله عفونت، کوتاه شدن یا بد شکل شدن آلت تناسلی نوزاد، و غیره.

فقط باید این نکته را همواره مد نظر داشته باشند که به توصیه های پزشک به دقت عمل نمایند تا بروز عوارض ختنه به حداقل ممکن برسد و بهبودی در کوتاه ترین زمان حاصل شود.

5/5 - (11 امتیاز)

قابل توجه مراجعین محترم

در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با تلفن‌های کلینیک ختنه نوزادان تهران می‌توانید در تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام پیام خود را ارسال نمایید. برای ارسال پیام روی پیام رسان مورد نظر کلیک نمایید.

advanced divider

پربازدیدترین نوشته‌ها

advanced divider
advanced divider

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

اشتراک اين مطلب در شبكه های اجتماعی