ختنه به روش حلقه در بزرگسالان و کودکان
آنچه در این مطلب می‌خوانید

ختنه به روش حلقه برای بزرگسالان :

ختنه به روش حلقه در بزرگسالان به آن ها در انجام یک جراحی ایمن بسیار کمک می کند.

یک روش بسیار ایمن و بدون عوارض که برای نکروز پوست ختنه گاه در بزرگسالانی که ختنه نشده اند، صورت می گیرد و در مقایسه با روش ختنه با جراحی بسیار بهتر است. با این وسیله برداشتن پوست ختنه گاه، که در مردان منجر به نکروز می شود، بسیار راحت تر است و پروسه بهبودی آن در مقایسه با روش جراحی سریعتر است.

با تحقیقاتی که صورت گرفته، گفته شده است که ختنه به روش حلقه در بزرگسالان در کشورهایی که در معرض بالایی از ویروس HIV قرار دارند، بسیار توصیه می شود.

این وسیله شامل دو نوع حلقه می باشد و در 13 اندازه است. هر دون وسیله طوری ساخته شده اند که بافت پوست ختنه گاهی منجر به نکروز شده است، بین حلقه در خارج و داخل آن قرار می گیرد. سپس برداشته می شود.

آقایان خیالشان راحت باشد که ختنه به روش حلقه بسیار ایمن می باشد، چه کودکان چه بزرگسالان. با استفاده از حلقه ای در این روش ختنه استفاده می شود، این اطمینان وجود دارد که عوارضی ندارد و کاملا ایمن است. طوری که بعد از انجام آن هیچ خطری فرد را تهدید نمی کند.

ختنه به روش حلقه در بزرگسالان و کودکان

یک تیم چینی به صورت آنلاین در ژورنال اورولوژی گزارش کردند که این روش حلقه روی هزاران نفر درخواست کننده تست شده است و بدون اینکه عوارضی داشته باشد، بسیار مناسب بوده و همه راضی بوده اند.

فقط تنها عارضه ای که شاید در این دیده شده باشد، این است که ممکن است جای حلقه زخم شود که نیاز به مراقبت دارد. از جمله مراقبت های لازم بعد از آن عبارتند از :

احساس درد و ناراحتی : برخی مردانی که ختنه می شوند، بخاطر پوستی که از سر آلت تناسلی برداشته شده، احساس ناراحتی و درد می کنند.

نعوظ دردناک : پوست ختنه گاه مردان در نعوظ مردان دخیل است، در نتیجه به خاطر اینکه بخشی از پوست برداشته می شود، نعوظ دردناک است.

زخم : زخم ختنه در هر مردی متفاوت می باشد. بسیاری از مردانی که ختنه شده اند، حس می کنند زخمی روی آلت تناسلی شان می باشد. به همین دلیل احساس درد هم دارند.

5/5 - (2 امتیاز)

قابل توجه مراجعین محترم

در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با تلفن‌های کلینیک ختنه نوزادان تهران می‌توانید در تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام پیام خود را ارسال نمایید. برای ارسال پیام روی پیام رسان مورد نظر کلیک نمایید.

advanced divider

پربازدیدترین نوشته‌ها

advanced divider
advanced divider

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

اشتراک اين مطلب در شبكه های اجتماعی