دکتر ختنه پاسداران | دکتر امیری | کلینیک ختنه نوزادان تهران
آنچه در این مطلب می‌خوانید

دکتر ختنه پاسداران تهران کیست؟ آیا لازم است برای ختنه نوزاد پسر به کلینیک تخصصی و متخصص ختنه مراجعه نماییم؟ در این مطلب به این سوالات پاسخ می‌دهیم.

متخصص ختنه کیست؟

انجام ختنه نوزادان پسر یک جراحی اجباری نبوده و تصمیم گیری برای انجام یا عدم انجام ختنه نوزاد پسر بر عهده والدین او است. جدا از توصیه‌های شرعی و عرفی برای انجام ختنه باید به این نکته اشاره کنیم که مزایای پزشکی انجام آن به قدری قابل توجه و حائز اهمیت است که شکی برای انجام این اقدام با ارزش باقی نمی ماند.
قبل از اینکه در مورد بهترین دکتر ختنه پاسداران تهران توضیح دهیم لازم است کمی در خصوص متخصص ختنه بدانیم. کار این متخصصین در عین حال که ممکن است ساده به نظر برسد، اما در حقیقت کاری دقیق، حساس و با اهمیت است. لازم است بدانید که تخصص ختنه نوزادان در ایران وجود ندارد، اما به پزشکان متخصص اطفال که ختنه نیز انجام می دهد، به اصطلاح متخصص ختنه نوزادان گفته می‌شود.
همانطور که می‌دانیدمتخصصین جراحی عمومی و اورولوژیست‌ها نیز این جراحی را انجام می‌دهند اما متخصصین ختنه با تمرکز بر این جراحی و داشتن سابقه طولانی در انجام آن افرادی مورد اعتماد برای جراحی فرزند دلبند شما به حساب می‌آیند.

بهترین کلینیک و دکتر ختنه پاسداران تهران

حضور متخصص ختنه در یک مرکز به تنهایی برای جلب اعتماد شما کافی نیست. بلکه برای دستیابی به بهترین نتیجه و حفظ سلامتی فرزندتان لازم است به کلینیک تخصصی ختنه نوزادان مجهز به ابزار جراحی و تجهیزات ضدعفونی و استریل مراجعه نمایید.
کلینیک ختنه نوزادان پاسداران تهران بعنوان اولین کلینیک تخصصی ختنه ؛ با حضور دکتر امیر بهتاش امیری متخصص کودکان و نوزادان، کادر مجرب و تجهیزات به روز تاکنون هزاران جراحی موفق را در کارنامه خود دارد.

کلینیک تخصصی ختنه نوزادان تهران

چطور به کلینیک ختنه مراجعه کنیم؟

کلینیک ختنه پاسداران حتی در اوج همه گیری کرونا نیز با مدیریت وقت دهی فعال بوده و اقدام به خدمت رسانی به مراجعین محترم نموده است. بهترین دکتر ختنه تهران و کادر مجرب ایشان پس از انجام ختنه نیز در کنارتان خواهند بود و به صورت آنلاین به سوالات احتمالی شما پاسخ خواهند داد.
کافیست جهت رزرو نوبت با تلفن‌های ما تماس حاصل فرمایید.
تلفن : ۰۲۱۲۲۸۹۴۲۰۳
همراه : ۰۹۰۲۵۴۲۸۶۳۴

دکتر ختنه پاسداران به چه روشی ختنه می‌کنند؟

در کلینیک ختنه نوزادان تهران که از نظر بسیاری از مراجعین بهترین کلینیک ختنه به شمار می‌رود، ختنه نوزادان تا قبل از شش ماهگی توسط بهترین دکتر ختنه تهران انجام می گردد. روش مورد استفاده در این کلینیک ختنه پاسداران تهران متد پلاستیبل یا حلقه پلاستیکی است که یک روش نوین محسوب می شود و توسط وزارت بهداشت کشور ایران و همچنین آکادمی های اطفال مختلف به عنوان روش ارجح توصیه شده است.

4.9/5 - (29 امتیاز)

قابل توجه مراجعین محترم

در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با تلفن‌های کلینیک ختنه نوزادان تهران می‌توانید در تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام پیام خود را ارسال نمایید. برای ارسال پیام روی پیام رسان مورد نظر کلیک نمایید.

advanced divider

پربازدیدترین نوشته‌ها

advanced divider
advanced divider

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

اشتراک اين مطلب در شبكه های اجتماعی