دکتر ختنه در شهرری | دکتر امیری | کلینیک ختنه نوزادان تهران
آنچه در این مطلب می‌خوانید

دکتر ختنه در شهرری کیست؟ آیا می‌توانم نوزادم را پس از تولد در یکی از بیمارستان‌های شهرری بلافاصله ختنه کنم؟ آیا لزومی برای مراجعه به متخصص ختنه وجود دارد؟ در این مطلب به این سوالات پاسخ می‌دهیم.

متخصص ختنه کیست؟

ختنه نوزادان پسر با وجود توصیه‌های شرعی دین اسلام یک جراح اجباری نیست و تصمیم در مورد انجام دادن آن برای نوزاد پسر بر عهده پدر و مادر او است. جدا از توصیه‌های شرعی و عرفی برای انجام ختنه لازم است به این نکته اشاره نماییم که فواید پزشکی ختنه به میزانی قابل توجه و و مهم است که تردیدی برای انجام این آن باقی نمی ماند.

قبل از اینکه در مورد بهترین دکتر ختنه در شهرری توضیح دهیم لازم است در مورد متخصص ختنه توضیحاتی ارائه نماییم. کار این متخصصین شاید ساده به نظر برسد اما در حقیقت کاری دقیق، حساس و با مهم است. بهتر است بدانید که تخصص ختنه نوزادان در ایران وجود ندارد، اما به پزشکان متخصص کودکان و نوزادان که ختنه هم انجام می دهد، به اصطلاح متخصص ختنه نوزادان گفته می‌شود.

البته همه می‌دانیم که متخصصین جراحی عمومی و اورولوژیست‌ها هم عمل ختنه را انجام می‌دهند اما دکتر متخصص ختنه با تمرکز بر این جراحی و داشتن سابقه طولانی در انجام آن شخصی مورد اعتماد برای جراحی فرزند دلبند شما به حساب می‌آید.

بهترین کلینیک و دکتر ختنه در شهرری

در وبلاگ ختنه در بیمارستان توصیه نمودیم که بهتر است ختنه نوزاد پسر را با بلافاصله پس از تولد انجام ندهید. نگران به تعویق انداختن این جراحی نباشید چراکه سن طلایی ختنه یک تا سه ماهگی است. توصیه می‌کنیم حتما این وبلاگ را مطالعه نمایید.

لازم است به این نکته اشاره نماییم که حضور متخصص ختنه در یک مرکز به تنهایی دلیل خوبی برای جلب اعتماد شما نیست. بلکه برای رسیدن به بهترین نتیجه پس از جراحی و اطمینان از حفظ سلامتی فرزندتان لازم است به کلینیک تخصصی ختنه نوزادان مجهز به ابزار جراحی و تجهیزات ضدعفونی و استریل مراجعه نمایید.

کلینیک ختنه نوزادان تهران

کلینیک ختنه نوزادان تهران بعنوان اولین کلینیک تخصصی ختنه؛ با حضور دکتر امیر بهتاش امیری متخصص کودکان و نوزادان، کادر مجرب و تجهیزات به روز تاکنون هزاران جراحی موفق را در کارنامه خود دارد.

چطور به کلینیک ختنه مراجعه کنیم؟

کلینیک ختنه نوزدان تهران در پاسداران واقع است. اما به دلیل دسترسی راحت از تمامی محله ها و نیز شهرهای اطراف تهران، خوشنامی دکتر امیربهتاش امیری بعنوان متخصص ختنه و تجربه ایشان در انجام این جراحی مهم و نیز تجهیزات مناسب همیشه برای ختنه نوزادان مورد انتخاب والدین قرار گرفته است و با احتمال وجود دکتر ختنه در شهرری همچنان مراجعین محترم از این شهر دوست داشتنی برای ختنه فرزند خود به آن مراجعه می‌کنند.

کلینیک ختنه نوزادان تهران با بهره گیری از حضور بهترین دکتر ختنه تهران دکتر امیری و کادر مجرب ایشان پس از انجام ختنه نیز در کنارتان خواهند بود و به صورت آنلاین به سوالات احتمالی شما پاسخ خواهند داد.

کافیست جهت رزرو نوبت با تلفن‌های ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۰۲۱۲۲۸۹۴۲۰۳

همراه : ۰۹۰۲۵۴۲۸۶۳۴

دکتر ختنه در شهرری به چه روشی ختنه می‌کند؟

اگر به دنبال بهترین دکتر ختنه در شرری هستید می‌توانید به کلینیک ختنه نوزادان تهران که از نظر بسیاری از والدین بهترین کلینیک ختنه به شمار می‌رود مراجعه نمایید. این جراحی تا قبل از شش ماهگی توسط بهترین دکتر امیری انجام می گردد. روش مورد استفاده در آن متد ختنه با حلقه است است که یک روش نوین بوده و توسط وزارت بهداشت کشور ایران و نیز آکادمی‌های اطفال مختلف به عنوان روش ارجح توصیه شده است.

4.3/5 - (34 امتیاز)

قابل توجه مراجعین محترم

در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با تلفن‌های کلینیک ختنه نوزادان تهران می‌توانید در تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام پیام خود را ارسال نمایید. برای ارسال پیام روی پیام رسان مورد نظر کلیک نمایید.

advanced divider

پربازدیدترین نوشته‌ها

advanced divider
advanced divider

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

اشتراک اين مطلب در شبكه های اجتماعی