بهترین روش ختنه و بهترین دکتر ختنه | دکتر امیری
آنچه در این مطلب می‌خوانید

بهترین روش ختنه کدام است و بهترین دکتر ختنه کیست و کجا ختنه کنیم؟ در این مطلب از کلینیک ختنه نوزادان تهران در این خصوص توضیح خواهیم داد.

کجا ختنه کنیم و بهترین روش ختنه چیست؟

والدین دنبال روشی هستند که برای نوزاد با بیشترین راحتی و بهترین نتیجه همراه باشد. در پاسخ به این سوال که کجا ختنه کنیم باید بگوییم که امروزه به طور معمول ختنه نوزادان در کلینیک ختنه و توسط متخصص اطفال و نوزادان انجام میشود. در پاسخ به سوال بهترین روش ختنه کدام است؟ باید بگوییم که انتخاب از بین دو شیوه مرسوم این جراحی یعنی استفاده از حلقه و سنتی هم بستگی به سن فرزند دلبند شما دارد به طوریکه برای شیرخواران زیر شش ماه بهترین روش روش حلقه هست و برای اطفال بالای یک سال بهترین شیوه این جراحی انجام به شیوه سنتی (جراحی) میباشد.

۱. سنتی

این روش برای اطفال بالای یک سال مناسب هست که در این روش پوست پوشاننده ناحیه گلانس با قیچی بریده میشود و لبه های آن را برمیگردانند و به بدنه آلت بخیه میکنند.

۲. بهترین روش ختنه یا ختنه با حلقه

این روش برای شیرخواران زیر شش ماه مناسب ترین روش هست. در روش حلقه، یک حلقه به دور آلت تناسلی نوزاد قرار داده میشود و دور آن با نخ خوب بسته می شود تا خون به قسمت بالایی نرسد. لازم به ذکر است بهترین روش ختنه نوزادان و توصیه شده توسط وزارت بهداشت ختنه با حلقه است.

۳. کلیپس نقره ای

در این روش که اخیرا وارد کشور شده و قبلا استفاده نمی شده، روش کلیپس نقره ای می باشد که به علت عوارض زیاد معمولا مورد استفاده قرار نمیگیرد.

۴. لیزر

ختنه کردن با لیزر یکی از روش هایست که کمتر انجام می شود. در این روش بافت زیر پوست مجرای آلت تناسلی با لیزر سوزانده می شود.

3.9/5 - (30 امتیاز)

قابل توجه مراجعین محترم

در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با تلفن‌های کلینیک ختنه نوزادان تهران می‌توانید در تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام پیام خود را ارسال نمایید. برای ارسال پیام روی پیام رسان مورد نظر کلیک نمایید.

advanced divider

پربازدیدترین نوشته‌ها

advanced divider
advanced divider

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

اشتراک اين مطلب در شبكه های اجتماعی