آمار پسران ختنه شده در دنیا
آنچه در این مطلب می‌خوانید

آمار عمل ختنه پسران و تعداد ختنه شده ها در کل دنیا به چه صورت است؟

تعداد دقیقی از پسرانی که در ایالات متحده به صورت سالانه ختنه شده اند، در دست نیست. اما جدیدترین نظرسنجی نشان داده است که از سال 2010 نزدیک 58درصد از نوزادان پسر در بیماران بعد از تولد ختنه شده اند. با این وجود، عمل ختنه در مطب پزشکان نیز صورت می گیرد. یا برخی به خاطر رسم و رسوماتی که دارند در خانه انجام می دهند. بنابراین نمی توان تعداد واقعی در رابطه با پسرانی که تحت عمل ختنه قرار گرفته اند، داد. همه اعداد و ارقام به صورت حدودی و احتمالی می باشد.

همانطور که می دانید عمل ختنه یک پروسه ایست که طی آن پوست ختنه گاه برداشته می شود، این پوست در واقع نوک آلت تناسلی نوزاد را پوشش داده است. درصورت عدم انجام عمل ختنه برای کودک در آینده دردسر ساز می شود و منجر به عفونت ادرار و پوست ختنه گاه می شود. اگر نوزاد پسر دارید، اولین تصمیمی که باید به عنوان والدین کودک بگیرید، انجام جراحی ختنه است. در واقع با این کار به تضمین سلامت کودکتان در آینده کمک کرده اید و جلوی خطرات احتمالی را گرفته اید.

برخی والدین سوالشان این است که همانطور که آن ها ختنه کودک خود را انجام دادند، همسن و سالان کودکشان چطور؟ چه تعدادی از آن ها چنین جراحی را انجام داده اند؟

نموداری که در زیر آورده ایم درصد نوزادان تازه متولد شده ای که در بیمارستان ختنه شده اند را در ایالات متحده نشان می دهد.

آمارگیری عمل ختنه

این تعدادی که آورده شده است، نظرسنجی ترخیصی ها از بیمارستان ملی می باشد. البته توسط مرکز آمارگیری ملی بهداشت در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری صورت گرفته است.

در ایالات متحده، نرخ ختنه به طور قابل توجهی بسته به جایی که زندگی می کنند، فرق می کند. آمار و ارقام در هر جایی که هر خانواده ای در آنجا ختنه را انجام داده متفاوت می باشد. بنابراین برای اینکه از این موضوع به طور دقیق مطلع شد، باید به بیمارستان های محلی مراجعه کرد و از والدین در رابطه با این جراحی و اینکه آیا روی کودکشان صورت گرفته یا خیر، سوال شود.

1/5 - (1 امتیاز)

قابل توجه مراجعین محترم

در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با تلفن‌های کلینیک ختنه نوزادان تهران می‌توانید در تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام پیام خود را ارسال نمایید. برای ارسال پیام روی پیام رسان مورد نظر کلیک نمایید.

advanced divider

پربازدیدترین نوشته‌ها

advanced divider
advanced divider

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

اشتراک اين مطلب در شبكه های اجتماعی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram