ختنه با حلقه پسران ۷ ساله | کلینیک ختنه نوزادان تهران
آنچه در این مطلب می‌خوانید

ختنه با حلقه پسران هفت ساله و به طور کلی پسران بالای سن توصیه شده ختنه یعنی یک تا شش ماه همیشه مورد سوال والدین قرار می‌گیرد. در کلینیک های تخصصی، هزاران ختنه انجام می شود. هم روی کودکان، نوجوانان و هم حتی بزرگسالان. مهم جلب رضایت والدین و نوزاد است که ختنه شده است که به بهترین نحو انجام شده باشد. اما در این مطلب تمرکز ما بر ختنه پسران در سن بالاتر از سن توصیه شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

آیا ختنه با حلقه پسران ۷ ساله امکانپذیر است؟

پسربچه های 7ساله نمی توانند ختنه با حلقه انجام دهند. معمولا برای ختنه نوزادان، متد Plastibell یا حلقه پیشنهاد می شود. یک روش کلینیکی قابل اعتماد و بدون کمترین دردی که هم برای نوزادان و هم برای پسربچه های بزرگتر نیز می تواند صورت گیرد. روش حلقه خونریزی خیلی کمی دارد، به خاطر اینکه برش خیلی کوچکی برای جراحی لازم می باشد. شکل دایره ای بودن حلقه یک جراحی تمیز و بی خطر را از آب در می آورد. هم سریع است، هم روشی مستقیم برای برداشتن پوست ختنه گاه می باشد، به همین دلیل به یکی از محبوب ترین روش های ختنه تبدیل شده است.

امکان ختنه با حلقه پسران با سن بالاتر وجود ندارد. برای ختنه پسربچه های بزرگتر که به مدرسه می روند از جراحی استفاده می شود. البته بستگی به سایز سر آلت تناسلی آن ها دارد. براساس می توان تصمیم گرفت که کودک ختنه با حلقه انجام دهد یا با جراحی.

روش‌های ختنه

در صورت انجام جراحی هم والدین نگرانی خاصی نباید داشته باشند، چون بیهوشی یا بیحسی موضعی صورت می گیرد. در نتیجه درد کمتری را فرزندتان حس می کند.

نباید بر ختنه با حلقه پسران بزرگتر اصرار کنید. استفاده از این متد زمانی بهترین نتیجه را خواهد داد که فرزندتان کوچکتر باشد. در واقع، نوزادی را باید بهترین زمان برای ختنه کودک دانست. در این سن نوزادان درد کمتری می کشند، حرکت کمتری دارند و خاطره ای عمل در ذهن شان نمی باشد. مثلا در بین 1 تا 3 ماهگی اگر انجام شود، حتی دوره ریکاوری اش هم کوتاهتر خواهد بود.

کل زمانی که روش ختنه با حلقه می برد، 10 دقیقه می باشد و درد کمتری هم به خاطر تکنیک هایش دارد. حتی نیازی به بخیه ندارد، هیچ پوششی هم نمی خواهد و خونریزی کمتری هم دارد. معمولا هم جای زخم کمتری از آن به جا می ماند.

مراقبت های بعد از به روش پلاستیبل

با انجام بیحسی موضعی، بعد از جراحی اثر آن از بین می رود. بعد از رفتن به خانه هم می توان از پمادهای خانگی، مسکن، مراقبت های خاص بعد از جراحی نیز استفاده کرد. در وبلاگی مجزا در مورد مراقبت‌های پس از ختنه با حلقه پسران به صورت کامل توضیح داده ایم که از پایین همین صفحه قابل دسترسی است. پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه نمایید.

4.5/5 - (19 امتیاز)

قابل توجه مراجعین محترم

در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با تلفن‌های کلینیک ختنه نوزادان تهران می‌توانید در تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام پیام خود را ارسال نمایید. برای ارسال پیام روی پیام رسان مورد نظر کلیک نمایید.

advanced divider

پربازدیدترین نوشته‌ها

advanced divider
advanced divider

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

اشتراک اين مطلب در شبكه های اجتماعی