مراقبت‌ های بعد ختنه با حلقه
ختنه با حلقه چه مراقبت هایی نیاز دارد؟
16 آبان 1400
مراقبت پس از ختنه نوزاد
مراقبت های لازم پس از ختنه نوزاد
7 آذر 1400
نمایش همه

جراحی ختنه زیبایی

جراحی ختنه زیبایی

جراحی ختنه زیبایی

ختنه یک عمل جراحی برای برداشتن پوست روی آلت جنسی است که به طور معمول برای نوزادی که تازه به دنیا آمده است، انجام می‌شود؛ اما این عمل برای افراد بزرگسال نیز ممکن بوده و انجام آن امکان پذیر است.

جراحی ختنه گاهی اوقات به دلایل مذهبی، سنت خانوادگی و در شرایطی به دلیل مسائل پزشکی و بهداشتی صورت می‌پذیرد؛ برای مثال گاهی اوقات پوست ختنه گاه بسیار سفت است، در این شرایط فرد باید برای انجام بررسی‌های لازم و انجام جراحی ختنه به پزشک مراجعه کند. از دیگر دلائل پزشکی ختنه می‌توان به کاهش انتقال انواع عفونت‌های مربوطه اشاره کرد.در گذشته ختنه تنها به دلایل مذهبی یا بهداشتی انجام می‌شد، اما به تازگی مورد سومی نیز به دلایل پیشین اضافه شده است؛ مردانی که از شکل و حالت آلت جنسی خود راضی نیستند با مراجعه به کلینیک‌های اورولوژی درخواست انجام جراحی ختنه به منظور زیبایی را می‌دهند.

ختنه زیبایی

Cosmetic circumcision یا ختنه زیبایی یک گزینه فوق العاده برای مردانی است که از فرم و ظاهر آلت جنسی خود راضی نیستند یا احساس بدی نسبت به پوست ختنه گاه خود دارند.
انجام جراحی ختنه زیبایی برای مردان، علاوه‌بر زیبایی فواید فراوانی را نیز به دنبال دارد که از آن جمله می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره کرد:
آلت جنسی مراجع تصویر طبیعی خود را حفظ می‌کند، جراحت ایجاد شده توسط عمل جراحی کم‌تر قابل مشاهده است و شما تفاوت رنگ زیادی را میان رنگ پوست و محل برش مشاهده نخواهید کرد.
روند بهبودی برای عمل زیبایی آلت جنسی حدود 7 الی 10 روز و مدت زمان این عمل چیزی حدود یک ساعت می‌باشد.

Call Now Button