جراحی ختنه زیبایی
آنچه در این مطلب می‌خوانید

جراحی ختنه زیبایی

ختنه یک عمل جراحی برای برداشتن پوست روی آلت جنسی است که به طور معمول برای نوزادی که تازه به دنیا آمده است، انجام می‌شود؛ اما این عمل برای افراد بزرگسال نیز ممکن بوده و انجام آن امکان پذیر است.

جراحی ختنه گاهی اوقات به دلایل مذهبی، سنت خانوادگی و در شرایطی به دلیل مسائل پزشکی و بهداشتی صورت می‌پذیرد؛ برای مثال گاهی اوقات پوست ختنه گاه بسیار سفت است، در این شرایط فرد باید برای انجام بررسی‌های لازم و انجام جراحی ختنه به پزشک مراجعه کند. از دیگر دلائل پزشکی ختنه می‌توان به کاهش انتقال انواع عفونت‌های مربوطه اشاره کرد.در گذشته ختنه تنها به دلایل مذهبی یا بهداشتی انجام می‌شد، اما به تازگی مورد سومی نیز به دلایل پیشین اضافه شده است؛ مردانی که از شکل و حالت آلت جنسی خود راضی نیستند با مراجعه به کلینیک‌های اورولوژی درخواست انجام جراحی ختنه به منظور زیبایی را می‌دهند.

ختنه زیبایی

Cosmetic circumcision یا ختنه زیبایی یک گزینه فوق العاده برای مردانی است که از فرم و ظاهر آلت جنسی خود راضی نیستند یا احساس بدی نسبت به پوست ختنه گاه خود دارند.
انجام جراحی ختنه زیبایی برای مردان، علاوه‌بر زیبایی فواید فراوانی را نیز به دنبال دارد که از آن جمله می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره کرد:
آلت جنسی مراجع تصویر طبیعی خود را حفظ می‌کند، جراحت ایجاد شده توسط عمل جراحی کم‌تر قابل مشاهده است و شما تفاوت رنگ زیادی را میان رنگ پوست و محل برش مشاهده نخواهید کرد.
روند بهبودی برای عمل زیبایی آلت جنسی حدود 7 الی 10 روز و مدت زمان این عمل چیزی حدود یک ساعت می‌باشد.

پربازدیدترین نوشته‌ها

advanced divider
advanced divider

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

اشتراک اين مطلب در شبكه های اجتماعی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram