ختنه بزرگسالان به روش حلقه
آنچه در این مطلب می‌خوانید

ختنه بزرگسالان به روش حلقه به چه صورت انجام می شود؟

برای روش حلقه در ختنه بزرگسالان، که به روی آلت تناسلی شخص قرار داده می شود، از یک حلقه پلاستیکی به نام plastibell استفاده می شود که در مطالب قبلی ذکر کرده ایم.

محققان چینی یافته اند که استفاده از حلقه، ختنه بزرگسالان و یا کودکان پسر را بسیار راحت تر کرده است. این حلقه ها شامل سایزهای مختلفی می باشند؛ در 13 اندازه می باشد. با پوششی که در قسمت خارجی حلقه می باشد، باعث می شود تا بافت های نکروز ایسکمیک که بین حلقه خارجی و داخلی قرار گرفتند، تحت فشار قرار گیرند و عفونت را به حداقل می رسانند.

ختنه بزرگسالان به روش حلقه

انواع حلقه پلاستیکی در ختنه بزرگسالان

نوعی حلقه پلاستیکی به نام PrePex در سال 2009 برای ختنه مردان بزرگسال ارائه شد که بدون جراحی انجام می شد. به عنوان نمونه ای نیز در آفریقا روی بیشتر از 20 میلیون نفر انجام شد. این وسیله نیازی به بیهوشی، یا بخیه، یا هرگونه استریل کردن ندارد و بدون خونریزی می باشد. حتی پرستاران با تجربه هم می توانند به چنین جراحی بپیوندند. کل جراحی 5 دقیقه زمان می برد. ختنه بزرگسالان با حلقه بیشتر روی مردانی که به تازگی مسلمان شده اند انجام می شود. بعد از جراحی، بیمار مرخص می شود، و بعد از یک هفته قادر به انجام فعالیت های روزمره می باشد. بعد از آن چند دقیقه ای هم باید زمان بگذارد تا حلقه بیفتد. خود این پروسه بدون درد می باشد. فقط همان چند ثانیه اول بیمار درد خفیفی حس می کند، سپس بعد از اتمام جراحی، دردی حس نمی شود.

بسیاری از ختنه می ترسند و به بدی یاد می کنند. اما ختنه یک عمل پیش پا افتاده نیست، اما با اینکه بدون دردسر انجام می شود، باید بعد از جراحی بسیار مراقب بود. نکات بهداشتی را به دقت رعایت کرد ، زیرا ممکن است عوارض بعد از جراحی به سراغ بیمار بیاید، به همین دلیل باید آمادگی روبرویی با آن ها را داشته باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

قابل توجه مراجعین محترم

در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با تلفن‌های کلینیک ختنه نوزادان تهران می‌توانید در تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام پیام خود را ارسال نمایید. برای ارسال پیام روی پیام رسان مورد نظر کلیک نمایید.

اینستاگرام کلینیک ختنه نوزادان تهران
advanced divider

پربازدیدترین نوشته‌ها

advanced divider
advanced divider

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

اشتراک اين مطلب در شبكه های اجتماعی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram