ختنه به روش حلقه
آنچه در این مطلب می‌خوانید

ختنه به معنای برداشتن پوست سر آلت تناسلی می باشد، که معمولا هم روی نوزاد تازه متولد شده انجام می شود. با انجام چنین جراحی از عفونت ها و خطرات بعدی جلوگیری می شود.

روش های متعددی برای انجام ختنه می باشد. متداول ترین آن ها ختنه جراحی و ختنه به روش حلقه می باشد.

ختنه به روش حلقه از جمله متدهایی است که قرار است در این مطلب برایتان به طور کامل شرح دهیم.

نحوه انجام جراحی ختنه به روش حلقه :

در روش حلقه از یک حلقه پلاستیکی گرد و شفاف استفاده می شود. قبل از اینکه از حلقه استفاده شود، پوست ختنه گاه با هموستات بریده می شود، سپس از آلت تناسلی جدا می شود. پوست ختنه گاه بعد از آن به صورت افقی با وسایل جراحی به جهت اینکه سر آلت تناسلی دیده شود برداشته می شود https://espanolcialis.net/comprar-levitra-generico/. حلقه در اندازه های مختلف می باشد، سایز مناسب انتخاب می شود و به سر آلت تناسلی قرار داده می شود. پوست ختنه سپس به دور حلقه انداخته می شود، و سپس با یک نخ لیگاتور محکم بسته می شود. پوست اضافی از اطراف حلقه برداشته می شود و حلقه در سرجایش قرار می گیرد.

ختنه به روش حلقه

برای اینکه چنین پروسه ای به طور کامل انجام شود، تقریبا 15 تا 20 دقیقه  زمان می برد. زمان آن می تواند متغیر باشد، البته بسته به کسی می باشد که این جراحی را انجام می دهد، همچنین عوامل دیگر هم در این قضیه دخیل می باشند. حلقه پلاستیکی یا پلاستی بل معمولا طی 5 تا 12روز می افتد، اما اگر متصل بماند،باید به پزشک مراجعه کرد. زمانی که حلقه افتاد، ممکن است اطراف جای حلقه زخم باشد، که یا قرمز می شود یا زرد می شود. این عارضه اغلب یک هفته زمان می برد تا بهبود یابد.

منبع : https://med.stanford.edu ، http://www.newhealthadvisor.com

مطالب مرتبط :

ختنه با حلقه بهتر است یا روش های دیگر؟!

لطفا به این مطلب امتیاز دهید

قابل توجه مراجعین محترم

در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با تلفن‌های کلینیک ختنه نوزادان تهران می‌توانید در تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام پیام خود را ارسال نمایید. برای ارسال پیام روی پیام رسان مورد نظر کلیک نمایید.

advanced divider

پربازدیدترین نوشته‌ها

advanced divider
advanced divider

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

اشتراک اين مطلب در شبكه های اجتماعی