دکتر امیر بهتاش امیری - dr-amirbehtash-amiri

دکتر امیر بهتاش امیری

متخصص کودکان و نوزادان

advanced divider

دکتر امیر بهتاش امیری متولد سال۱۳۵۶ در شهر تهران هستند. ایشان در سال ۱۳۷۴ وارد دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شده و در سال ۱۳۸۱ فارغ التحصیل گردیدند. در سال ۱۳۸۴ با توجه به علاقه شخصی وارد رشته تخصصی نوزادان و اطفال شده و در سال ۱۳۸۷ با مدرک بورد تخصصی از این رشته فارغ التحصیل گردیدند.

در ابتدای فارغ التحصیلی فعالیت درمانی خود را از استان هرمزگان دیار مردمان پاک و باصفا شروع و سپس در شهرستان پردیس از توابع تهران مطب دایر نمودند که این هم فرصتی دیگر برای آشنایی با مردمی مهربان و دوست داشتنی بود. ضمن اینکه در تمام این سالها ایشان در کنار طبابت به فعالیت‌های اجرایی در زمینه مدیریت امور درمان اشتغال داشته‌اند.

تاسیس کلینیک ختنه نوزادان تهران

یکی از مواردی که در تمام این سالها ذهن دکتر امیر بهتاش امیری را به خود مشغول نمود این بود که چرا بر خلاف بیشتر کشورها ما در ایران ” مرکز تخصصی ختنه ” نداریم. لذا بعد از سال‌ها تجربه در زمینه ختنه نوزادان پسر، سرانجام در سال ۱۳۹۲ تصمیم گرفتند که نسبت به تاسیس کلینیکی تخصصی که به صورت انحصاری به انجام جراحی ختنه با استفاده از شیوه‌های استاندارد و بهره‌ گیری از جدیدترین ابزار روز دنیا بپردازد اقدام نمایند.

از این رو، دکتر امیر بهتاش امیری اولین مرکز تخصصی ختنه به نام «کلینیک ختنه نوزادان تهران» را در خیابان پاسداران ‌شهر تهران تاسیس نمودند. در این مرکز ختنه برای نوزادان زیر ۶ ماه توسط پزشکان متخصص نوزادان انجام می‌شود.

ایده ایشان در خصوص کلینیک تخصصی ختنه بعدها به کرات مورد تقلید قرار گرفت اما پر واضح است که هیچ کدام از مراکزی که تحت عنوان کلینیک ختنه در شهر تهران مشغول فعالیت هستند شعبه کلینیک ختنه نوزادان تهران نیستند.

امروزه کلینیک ختنه نوزادان تهران مفتخر است که در طی سال‌های فعالیت خود بیش از چند هزار مورد جراحی ختنه را به سرانجام رسانده و در این مسیر، رضایت خاطر و خشنودی والدین بسیاری را به دست آورده است.

3.5/5 - (17 امتیاز)