درباره ما

بیوگرافی دکتر امیری

بیوگرافی دکتر امیری

من دکتر امیر بهتاش امیری متولد 1356 در شهر تهران و فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (در هر دو مقطع پزشکی عمومی و تخصص نوزادان و کودکان) و عضو انجمن پزشکان اطفال ایران و آمریکا می‌باشم. در سال 1387 موفق به کسب مدرک بورد تخصصی نوزادان و کودکان گردیدم. علاوه بر طبابت در زمینه بیماری‌های اطفال دارای سوابق متعدد اجرایی در زمینه مدیریت مراکز درمانی و بیمارستانی نیز هستم .
بعد از سال‌ها تجربه در زمینه ختنه نوزادان پسر، سرانجام در سال ۱۳۹۲ من را بر این واداشت تا به تاسیس کلینیکی تخصصی که به صورت انحصاری به انجام جراحی ختنه با استفاده از شیوه‌های گوناگون و بهره‌ گیری از و جدیدترین ابزار روز دنیا پردازم.
از این رو، پس از انجام مقدمات اولیه در سال ۱۳۹۴ اولین مرکز تخصصی ختنه به نام «کلینیک ختنه نوزادان تهران» را در خیابان پاسداران کلان ‌شهر تهران تاسیس نمودم.

‌ ‌

‌ ‌

‌ ‌

‌ ‌

کلینیک ختنه نوزادان تهران مفتخر است که در طی سال‌های فعالیت خود بیش از چند هزار مورد جراحی ختنه را به سرانجام برساند و در این مسیر، رضایت خاطر و خشنودی والدین بسیاری را به دست آورد. در این مرکز ختنه برای نوزادان زیر ۶ ماه توسط پزشکان متخصص نوزادان انجام می‌شود.

 

Call Now Button