بهترین-متخصص-ختنه-تهران-کیست؟
آنچه در این مطلب می‌خوانید

یافتن بهترین متخصص ختنه تهران به یک دغدغه اساسی برای والدین تبدیل شده است. دلیل این امر را می‌توان اهمیت بسیار بالای ختنه برای نوزادان پسر دانست. برای ختنه کردن تنها باید به متخصصین مجرب و ماهری مراجعه کرد که در این زمینه دارای تجربه کافی هستند.

ختنه کردن نوزاد توسط افرادی که به این امر تسلط ندارند، مشکلات بسیار زیادی به وجود بیاورد. به عنوان نمونه می‌توان به خونریزی شدید پس از ختنه اشاره کرد که در پاره‌ای از موارد نیز ممکن است منجر به عفونت‌های بسیار خطرناک شود. یافتن متخصص ختنه مجرب و ماهر آن‌قدرها که فکر می‌کنید سخت نیست. با ما در این مطلب کلینیک ختنه نوزادان تهران همراه باشید تا چنین موضوع مهمی را به طور کامل بررسی کنیم.

بهترین متخصص ختنه تهران چه کسی است؟

برای یافتن برترین متخصص ختنه تهران باید دو عامل تجربه و تخصص را در نظر بگیرید. در واقع با توجه کردن به همین دو عامل حیاتی می‌توانید یک متخصص ختنه مناسب را برای فرزند خود انتخاب کنید. به‌ طور کلی تمامی پزشکان در زمان تحصیل خود با کلیه نکات مربوط به ختنه کردن آشنا می‌شوند، اما تنها برخی از آن‌ها با پیگیری‌های مداوم و شناخت روش‌های نوین در این زمینه، به متخصص ختنه تبدیل خواهند شد.

در واقع باید بیان کرد که بهترین متخصص ختنهکسی است که به‌صورت اختصاصی در این زمینه فعالیت دارد و به همین دلیل می‌تواند روند ختنه کردن فرزند شما را به شکلی مناسب انجام دهد. به گفته بسیاری از مراجعه‌کنندگان، بهترین متخصص ختنه تهران دکتر امیربهتاش امیری محسوب می‌شود. ایشان با بهره‌گیری از جدیدترین تکنیک‌های مربوط به ختنه، ‌ خیال شما را از این بابت راحت می‌کنند.

متخصصین امر ختنه باید به طور کامل با آناتومی بدن و همچنین روند کنترل رفتار کودک آشنایی داشته باشند تا بتوانند به شکل کاملاً ویژه ختنه کردن را به پایان برسانند. از سوی دیگر لازم است که کلینیک مربوطه از منظر بهداشت و وسایل درمانی شرایط مناسبی داشته باشد.

بهترین متخصص ختنه تهران از چه روشی استفاده می‌کند؟

امروزه از روش‌های گوناگونی به‌منظور ختنه نوزادان پسر استفاده می‌شود که هر یک از آن‌ها دارای شرایط خاص خود هستند، اما بسیاری از متخصصان برتر و افرادی که در این زمینه دارای تجربه بالا هستند همواره از روش حلقه به عنوان روشی عالی یاد می‌کنند.

دکتر امیربهتاش امیری که بهترین متخصص ختنه تهران محسوب می‌شود نیز از روش حلقه برای ختنه کودکان بهره می‌برد. در این روش، یک حلقه از جنس پلاستیک روی پوست موجود بر بخش ختنه‌گاه قرار می‌گیرد. پس از انجام این امر یک نخ استریل همان حلقه‌ها را به حدی به پوست می‌چسباند که جریان خون ادامه پیدا نکند.

این حلقه باید برای مدت زمان مشخصی (معمولاً بین یک هفته الی ده روز) روی ختنه‌گاه قرار داشته باشد. پس از این مدت می‌توان حلقه را برداشت تا پوستی که خون به آن نرسیده است به شکل کاملاً طبیعی و بدون نیاز به جراحی جدا شود. طبیعی و بدون عوارض بودن این روش در مقایسه با روش‌های سنتی موجب شده است در سال‌‌های اخیر شاهد افزایش میزان استفاده از آن باشیم. اگر شما نیز به دنبال یک ختنه بدون دردسر و ساده برای فرزند خود هستید، باید حتماً به سراغ پزشکانی بروید که از چنین روش مناسبی استفاده می‌کنند.

بهترین زمان برای ختنه کردن چه زمانی است؟

بر اساس گفته‌های دکتر امیربهتاش امیری، به عنوان بهترین متخصص ختنه تهران، بهترین زمان برای انجام ختنه زمانی است که نوزاد در یک الی سه ماهگی خود به سر می‌برد. در این بازه زمانی می‌توان ختنه کردن را بدون هیچ مشکل خاصی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام داد.

متأسفانه بسیاری از والدین با این زمان طلایی آشنایی ندارند و به همین دلیل فرایند ختنه کردن فرزند خود را به ماه‌های بعد موکول می‌کنند. در کلینیک‌های معتبری همچون کلینیک دکتر امیری، ختنه کردن نوزادان تنها تا شش ماهگی قابل انجام است؛ بنابراین به کلیه والدین عزیز توصیه می‌کنیم که در همان ماه‌های اول پس از تولد نسبت به مراجعه جهت ختنه فرزند دلبند خود اقدام کنید.

سخن پایانی

ختنه یکی از مهم‌ترین مواردی است که در همان ماه‌های ابتدایی پس از تولد باید به آن رسیدگی شود. ختنه کردن به شکل صحیح تنها از عهده متخصصان این امر بر می‌آید و به همین دلیل والدین باید تمام تلاش خود را در زمینه انتخاب بهترین پزشک به کار بگیرند.

دکتر امیربهتاش امیری متخصص کودکان و نوزادان به عنوان بهترین متخصص ختنه تهران شناخته شده‌ است. در کلینیک ایشان ختنه تنها برای نوزادان یک الی شش ماه و با بهره‌گیری از روش حلقه صورت می‌گیرد. در صورتی که نیازمند کسب اطلاعات بیشتری در این رابطه هستید، می‌توانید با ما در تماس باشید تا به کلیه پرسش‌های شما عزیزان پاسخ دهیم. 

5/5 - (5 امتیاز)

قابل توجه مراجعین محترم

در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با تلفن‌های کلینیک ختنه نوزادان تهران می‌توانید در تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام پیام خود را ارسال نمایید. برای ارسال پیام روی پیام رسان مورد نظر کلیک نمایید.

advanced divider

پربازدیدترین نوشته‌ها

advanced divider
advanced divider

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

اشتراک اين مطلب در شبكه های اجتماعی