بهترین-دکتر-ختنه-در-تهران
آنچه در این مطلب می‌خوانید

بهترین دکتر ختنه در تهران کیست؟ ختنه یک عمل بسیار حساس میباشد که انجام آن به صورت غیر اصولی و یا توسط افراد کم تجربه میتواند یک عمر فرد را با تبعات گاها جبران ناپذیر مواجه کند لذا توصیه میشود در انتخاب بهترین دکتر برای ختنه والدین نهایت وسواس را به خرج دهند.

تخصص و تجربه بهترین دکتر ختنه در تهران

با توجه به نیازی که در این زمینه حس می‌شد دکتر امیربهتاش امیری که خود متخصص کودکان و نوزادان هستند حدودا ده سال قبل اولین کلینیک تخصصی ختنه در شهر تهران را افتتاح کردند تا والدینی که به دنبال یافتن بهترین دکتر ختنه بودند بتوانند در محیطی آرام، تمیز و بر اساس استانداردهای روز به خواسته خود دست یابند.

گواه این مدعا هزارها ختنه موفق هست که در طول این سال‌ها به وسیله دکتر امیری انجام شده است و والدین زیادی توانسته اند یک تجربه خوب و آرام از موضوعی که معمولا باعث ایجاد استرس در والدین پسردار در ماه‌های اول زندگی میشود داشته باشند. تمام تمهیدات لازم برای داشتن تجربه ای خوب در این مطب اندیشیده شده است و دکتر امیری و پرسنل مطب از قبل از انجام ختنه تا زمان بهبودی کامل در کنار والدین هستند و تمام سوالات آنها را با دقت و وسواس از طریق راه‌های ارتباطی در نظر گرفته شده پاسخ می‌دهند تا این والدین مطمئن باشند به بهترین دکتر ختنه در تهران مراجعه کرده اند.

توجه به فاکتورهای مهم در ختنه

در انجام ختنه تمام فاکتورها اعم از فاکتورهای کارکردی ادراری و جنسی تا حتی فاکتورهای زیبایی آلت جنسی در نظر گرفته میشود تا در مجموع یک پکیج کامل از بهترین عمل ختنه در یک مرکز تخصصی ختنه در اختیار والدین باشد. برای استفاده از خدمات بیمه ای هم تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است که شامل انواع بیمه های پایه و تکمیلی میشود.

دسترسی به کلینیک بهترین دکتر ختنه تهران

مطب (کلینیک ختنه نوزادان تهران) فقط صد متر با ایستگاه مترو فاصله دارد ضمن اینکه یک پارکینگ عمومی بزرگ در فاصله پنجاه متری مطب قرار دارد تا بهترین شرایط برای رفاه حال والدین و نوزاد دلبند آنان فراهم شود. با توجه به کیفیت بالای خدمات ارائه شده علاوه بر تهران مراجعین زیادی از خارج از کشور و سایر شهرها نیز همواره برای دریافت خدمات از بهترین دکتر ختنه در تهران به این مطب مراجعه می‌نمایند. ضمن اینکه مشاوره قبل از عمل در این مطب رایگان هست و والدین میتوانند جهت دریافت وقت مشاوره رایگان قبل از اقدام به ختنه با تلفن مطب تماس بگیرند.

5/5 - (1 امتیاز)

قابل توجه مراجعین محترم

در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با تلفن‌های کلینیک ختنه نوزادان تهران می‌توانید در تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام پیام خود را ارسال نمایید. برای ارسال پیام روی پیام رسان مورد نظر کلیک نمایید.

advanced divider

پربازدیدترین نوشته‌ها

advanced divider
advanced divider

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

اشتراک اين مطلب در شبكه های اجتماعی