آمادگی های قبل از ختنه کودک
آیا آمادگی خاصی قبل و بعد ختنه نیاز است؟
25 فروردین 1400
مزایای پروسه ختنه برای مردان و کودکان
چه مزایایی ختنه دارد که انجام آن بیشترهم شده؟
15 اردیبهشت 1400
نمایش همه

آبسه آلت تناسلی بخاطر چه چیزی رخ می دهد ؟

کم خونی کودکان | آبسه آلت تناسلی کودکان

کم خونی کودکان | آبسه آلت تناسلی کودکان

آبسه آلت تناسلی کودک بخاطر کم خونی

کودکانی که دچار کم خونی اند، آیا می توانند ختنه انجام دهند ؟

مزایای بسیار و مستندی هست که از ختنه پسران می گوید.

برای حفظ سلامتی آن ها، از جمله کاهش عفونت های ادراری، سرطان آلت تناسلی، و انتقال عفونت ویروسی پاپیلومای انسانی. با این حال اگر به طور درستی انجام شود، می تواند عارضه هایی به دنبال داشته باشد. شامل خونریزی، عفونت های الت تناسلی.

آبسه آلت تناسلی هم که در مردان اشاره کردیم، در بیماران مبتلا به کم خونی سلول های داسی شکل می باشد.

به دنبال پریاپیسم یا مداخلات پزشکی که می تواند به خاطر کاشت هماتوژن باکتریایی در بافت نکروتیک آلت تناسلی باشد. به شکل تزریقی. با این حال یک کودک مبتلا به کم خونی داسی شکل، 6 ساله، گزارش شد، که با بحران انسداد و آبسه آلت تناسلی روبرو شده بود. بعد از اینکه ختنه شده بود.

آبسه آلت تناسلی اتفاق نادری ست. اکثرا به خاطر تروماهای وارده به الت، شکستگی آلت تناسلی، پریاپیسم، تزریق در کورپورا کاروونوزا، برای پروسه هایی مثل cavernosography می باشد. در نتیجه به شکل عارضه ای در بدن این کودکان دیده می شود. علاوه بر این ممکن است با septicemia در بیماران سیستم ایمنی سرکوب شده دیده شود.

کم خونی کودکان | آبسه آلت تناسلی کودکان

بیماران مبتلا به کم خونی مستعد پریاپسیم می باشند که در 35درصد مواقع رخ می دهد. آبسه آلت هم ممکن است پریاپیسم را پیچیده کند. این امر به دلیل کاشت هماتوژن باکتریال در بافت های نکروتیک الت، می باشد.

و در نهایت اینکه :

ختنه یک روش چندساله ست. موفقیت های بسیاری نیز در این زمینه حاصل شده. ختنه مردان هم به چندین دلایل پزشکی، مذهبی و سنتی ادامه یافته. اما باید اقدامات احتمالی پیش از آن و بعد از آن نادیده نگرفت. از طرفی عفونت مد نظر است. و نیز رعایت بهداشت در کودک.

و بهتر است که این کار در محیطی بهداشتی و بدون الودگی انجام گیرد.
Call Now Button