کلینیک ختنه
کلینیک ختنه
22 شهریور 1400
معرفی بیماری‌های مقاربتی
معرفی بیماری‌های مقاربتی؛ کلامیدیا، هپاتیت ب و شپش عانه
30 شهریور 1400
نمایش همه

دکتر خوب برای ختنه

دکتر خوب برای ختنه

دکتر خوب برای ختنه

این روزها انجام جراحی ختنه بر نوزادان پسر برای بسیاری از پدر و مادرها امری بدیهی است، چرا که پیشرفت‌های بشر و افزایش گستره دانش پزشکی او در کنار پیشرفت سایر جوانب زندگی، بیش از پیش فواید انجام جراحی ختنه و تاثیر آن بر حفظ و ارتقای سلامتی آقایان را در سنین گوناگون مشخص کرده است.

از آن جا که مبانی تئوریک ختنه در بسیاری از شاخه‌های پزشکی تدریس می‌‌شود، پزشکان با تخصص‌های گوناگون توانایی انجام آن را دارند؛ به عنوان نمونه یک پزشک متخصص اطفال به آسانی می‌تواند جراحی ختنه را در مطب خود یا در بیمارستان بر نوزادان پسر انجام دهد. سوالی که ممکن است در این میان ایجاد شود و ما در این وبلاگ قصد پاسخ‌گویی به آن را داریم، چگونگی شناسایی دکتر خوب برای ختنه است.

دکتر متخصص ختنه چه کسی است؟

همان‌طور که پیش‌تر نیز گفته شد، بسیاری از پزشکان با تخصص‌های گوناگون با مبانی تئوریک ختنه آشنا هستند و توانایی انجام این جراحی را دارند؛ با این وجود، پزشکانی نیز هستند که به صورت تخصصی به انجام این جراحی می‌پردازند.

از آن جا که جراحی ختنه آمیزه‌ای از علم، هنر و تجربه پزشک است، توصیه متخصصان و آگاهان به امر بر این است که این جراحی ساده، اما مفید و حساس توسط پزشکی صورت پذیرد که علاوه‌بر علم و دانش مورد نیاز، مهارت‌های لازم، هنرمندی و تجربه لازم را در اجرای جراحی ختنه دارد.

علاوه ‎بر این، از دیگر عواملی که بر فرآیند جراحی ختنه به صورت مستقیم تاثیر می‌گذارد و پزشکی که به صورت تخصصی به انجام این جراحی می‌پردازد به آن توجه لازم را مبذول داشته، در اختیار داشتن و وجود امکانات و تجهیزات لازم و کافی در کلینیک ختنه است. به منظور به دست آوردن بهترین نتیجه نهایی، بهره بردن از دانش، تجربه و هنر پزشکان متخصص ختنه سودمندترین و آسان‌ترین راه ممکن است.

 

Call Now Button