معرفی بیماری‌های مقاربتی
معرفی بیماری‌های مقاربتی؛ کلامیدیا، هپاتیت ب و شپش عانه
30 شهریور 1400
استریل بودن لوازم ختنه
اهمیت استریل بودن لوازم در ختنه
11 مهر 1400
نمایش همه

تاسیس کلینیک ختنه نوزادان تهران

کلینیک ختنه نوزادان تهران

تاسیس کلینیک ختنه نوزادان تهران

جراحی ختنه بر نوزادان پسر، یکی از متداول‌ترین انواع جراحی است که در نقاط مختلف جهان بر نوزادان و کودکان پسر انجام می‌شود.

در ایران نیز سابقه فرهنگی و دینی، والدین را نسل‌ها است به ختنه فرزندان پسر خود در زمان مقرر که به طور معمول توسط پزشکان در بازه زمانی طلایی ختنه تعریف می‌شود، واداشته است. ختنه نوزادان پسر رویه‌ای است که در سال‌های اخیر مزیت‌های پزشکی آن و تاثیر شگرفی که بر ارتقای سلامت افراد و جوامع می‌گذارد بر تمامی مردم جهان مشخص شده است؛ به همین دلیل است که فارغ از هر باور و آیینی، هر روز شاهد والدین بیش‌تری هستیم که نوزادان و کودکان پسر خود را برای انجام جراحی ختنه نزد متخصصان مربوطه می‌برند.

 

کلینیک ختنه نوزادان تهران 

آغاز به کار کلینیک ختنه نوزادان تهران

سال‌ها تجربه در زمینه ختنه نوزادان پسر، سرانجام در سال 1392 این‌جانب، دکتر امیر بهتاش امیری متخصص نوزادان، بنیان‌گذار و موسس کلینیک ختنه نوزادان تهران را بر این واداشت تا کلینیکی تخصصی که به صورت انحصاری تنها به انجام جراحی ختنه با استفاده از شیوه‌های گوناگون و بهره‌گیری از مفیدترین و جدیدترین ابزار روز دنیا و براساس انتخاب بهترین شیوه و وسیله برای هر بیمار، بپردازم؛ کلینیکی که نیاز به آن به شدت احساس می‌شد.

از این رو، پس از انجام مقدمات اولیه در سال 1394 اولین مرکز تخصصی ختنه را در خیابان پاسداران کلان‌شهر تهران تاسیس نموده و نام «کلینیک ختنه نوزادان تهران» را نیز برای آن انتخاب کردم. نامی که پس از این بارها توسط سایر مراکز به کار گرفته شد، در صورتی که از شعبات این کلینیک نبودند و این نام نخستین بار توسط این‌جانب برای این کلینیک در نظر گرفته شده و به ثبت رسید.

کلینیک ختنه نوزادان تهران مفتخر است که در طی سال‌های فعالیت خود توانسته بیش از چند هزار مورد جراحی ختنه را به سرانجام برساند و در این مسیر، رضایت خاطر و خشنودی والدین بسیاری را به دست آورد.

Call Now Button