آیا بیماری های جنسی با ختنه درمان می شوند؟

مشکلات ادراری بعد از ختنه
با مشکلات ادرار بعد از ختنه چه باید کرد؟
سپتامبر 23, 2018
علت عفونت قارچی مردان
آیا مردانی که ختنه نشدند، به همسرانشان عفونت منتقل می کنند؟
اکتبر 3, 2018

آیا بیماری های جنسی با ختنه درمان می شوند؟

درمان مشکلات جنسی با ختنه

درمان مشکلات جنسی با ختنه

طبق گزارشاتی که انجام شده بود، یک زوج قبل از اینکه سراغ عمل ختنه کردن بروند، از مشکلات جنسی رنج می بردند.

مشکل بسیاری از مردان که ممکن است دچار نعوظ کامل نشوند. علل اصلی که برای این مشکل بیان شده بود، از طرف مرد بوده است، طوری که یک خانم حتی یائسه هم شده باشد، ممکن است از لحاظ جنسی باز مشکلاتی داشته باشد. از جمله مشکلاتی که در رابطه با این موضوع مطرح می شود، پوست ختنه گاه مثل یک چتر باید باز شود، اما این اتفاق برای این مرد اتفاق نیفتاده بود، در نتیجه منجر به ناراحتی هردو می شده است.

در این بین به آن ها عمل ختنه کردن توصیه می شود تا این عارضه هرچه سریعتر درمان شود. در ادامه گزارش شده بود که این زوج بعد از ختنه مرد، زندگی بهتری داشته اند.

سوالی که مطرح می شود، اینکه چطور عمل ختنه کردن می تواند روی زندگی جنسی تاثیر خوبی داشته باشد؟

مردانی که عمل ختنه کردن را انجام داده اند، کمی زمان برده است تا به آن میل جنسی دلخواه برسند، که البته یک مزیت می باشد تا اینکه یک عارضه باشد. در این جراحی که پوست ختنه گاه آلت تناسلی مردان برداشته می شود، تقریبا باید بعد از تولد نوزاد یا در سنین کودکی صورت گیرد. اما در مورد آن نوزادانی که تحت عمل ختنه کردن قرار نگرفته اند، چطور می شود؟ آیا آن ها هم در آینده دچار مشکلات جنسی می شوند؟

قبل از ختنه، پزشکان میزان عملکرد جنسی را با سوال کردن در رابطه با میل جنسی، نعوظ، مشکلات آن و به طور کلی رضایت در رابطه با آن، مطلع می شوند.

از مردان هم سوال می شود که رسیدن به نعوظ شان چقدر زمان برده است؛ حداقل طی سه جلسه مراجعه به پزشک پرسیده می شود.

12 هفته بعد از جراحی، از مردان دوباره درباره زندگی جنسی شان سوال می شود. همه آن ها گزارش کرده بودند که چقدر انزال شان طول کشیده بود. همه مواردی که باید در این باره از آن ها سوال می شده، بررسی می شود.

درمان مشکلات جنسی با عمل ختنه کردن

نکته دیگری که در این باره باید مطرح شود، این است که ختنه به طور مستقیم روی عملکرد جنسی تاثیر ندارد، حتی دیر به انزال رسیدن هم می تواند به عنوان یک مزیت در نظر گرفته شود تا به عنوان یک عارضه.

مردانی هم که عفونت شدید دارند، به این صورت که جاگزینی هم برای آن نمی باشد جز ختنه، ممکن است مشکلات بسیاری را در صورت عدم ختنه پیدا کنند. بهداشت ضعیف، خصوصا در کشورهای پیشرفت نکرده، می تواند منجر به عفونت جدی تر شود و حتی سرطان آلت تناسلی را به همراه داشته باشد.

با ختنه همه این مشکلات حل  می شوند و آن هایی که تازه به تازگی ختنه شده اند، زندگی جنسی بهتری خواهند داشت. برای بسیاری از آن هایی که تحت این جراحی قرار می گیرند، نتایج آن خیلی جالب می باشد. شاید به خاطر این که زمان انزال متفاوت می باشد، حس آن هم متفاوت می باشد.

Call Now Button