ختنه کردن نوازد با حلقه

ختنه نوزاد پسر
ختنه پسران در اسلام
فوریه 8, 2017
ختنه کردن پسران
ارتباط ختنه کردن با واکسیناسیون
فوریه 15, 2017

ختنه کردن نوازد با حلقه

ختنه کردن نوازد با حلقه

ختنه کردن نوازد با حلقه

ختنه کردن نوازد با حلقه به این شرح است که یک حلقه پلاستیکی شفاف می باشد و شیارهای عمیقی دارد، و برای ختنه نوزاد پسر طراحی شده است. حلقه سر آلت تناسلی جایگذاری می شود، یک جراحی 10 دقیقه ای. این وسیله تا 3 یا 7 روز بعد می افتد.

ختنه کردن نوازد با حلقه شاید توسط یک متخصص اطفال، یک اورولوژیست، پزشک خانواده یا یک جراح اطفال هم انجام شود. فقط مهم اینست که پزشک در این باره آموزش کامل را دیده باشد. چسبندگی که بین سطوح غشای داخلی ختنه گاه و سر بیرونی آلت تناسلی می باشد، چه در زنان چه در مردان ساختاری نابالغ دارند، با یک پروب بلانت تقسیم می شوند، تا چنین پروسه ای را روی آن اجرا کرد. سپس پوست ختنه گاه به صورت طولی برش داده می شود، تا سر آلت تناسلی نمایان شود. حلقه در 6 سایز می باشد. یک مناسب آن انتخاب می شود و زیر پوست ختنه گاه قرار می گیرد تا سر آلت تناسلی قرار گیرد. حلقه بعد از آن اطراف پوست ختنه گاه قرار می گیرد.

ختنه کردن نوازد با حلقه

یک شریان بند محکم به دور پوست ختنه گاه گره می خورد، پوست را از حلقه شکاف می دهند تا اجازه دهند که تا چند روزی در آنجا بماند. تمام جراحی شاید 5 تا 10 دقیقه زمان ببرد. بستگی به تجربه و توانایی جراح دارد.

با همه این ها، باید پروسه جراحی شامل مواردی همچون بیهوشی کافی، یا استفاده از یک کرم EMLA ، بلاک عصب آلت تناسلی، رینگ بلاک آلت تناسلی، یا ترکیبی از این ها باشد. حلقه طی 3 تا 7 روز در طی هفته ای که می گذرد، می افتد. به طور کلی سطح غشای مخاطی آلت قرمز یا زرد می شود، زمانی که دارد پروسه درمانی اش را طی می کند. تا زمانی که از تماس با هوا یا مواد خارجی در امان باشد و از آن محافظت شود.

منبع : https://en.wikipedia.org

مطالب مرتبط :

ختنه کردن نوزاد چطور انجام می شود؟

چرا نوزادان هنگام ختنه کردن گریه نمی کنند؟

راهنمایی های ضروری بعد از جراحی ختنه در نوزادان و بزرگسالان

Call Now Button